Firma AGROVOL gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki i maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny, ciągnika odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów. maszyny.

W razie awarii pracownicy biura serwisu uzgadniają termin wizyty mechanika u Państwa a także doradzają, w jaki sposób poradzić sobie z występującymi problemami. Biuro serwisu ściśle współpracuje ze sklepem części zamiennych oraz z mechanikami serwisowymi, którzy przyjeżdżają bezpośrednio na miejsce awarii, pod wcześniej wskazany adres.Nasi mechanicy zajmują się również przygotowywaniem i sprawdzeniem maszyn używanych (pras firmy WELGER, ciągników rolniczych i itp.), które są przeznaczone do sprzedaży. Posiadamy bogato wyposażony warsztat naprawczy przystosowany do przeprowadzania wszelkich prac naprawczych, remontowych i wykończeniowych.

Serwis

Tel. +48 601 669 638  |  +48 609 855 533

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoś awarię